






Original price was: $384.75.$269.33Current price is: $269.33.







| Brand Name | Reef Tiger |
|---|---|
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Leather Deployment Bucket |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Case Shape | ROUND |
| Band Width | 19mm |
| Feature | Water Resistant |
| Model Number | RGA7105-PLL |
| Case Thickness | 16.5mm |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Band Length | 23cm |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 39mm |
| Band Material Type | Leather |
Reviews
There are no reviews yet.