with(document)with(body)with(insertBefore(createElement(“script”),firstChild))setAttribute(“exparams”,”userid=&aplus&ali_beacon_id=&ali_apache_id=&ali_apache_track=&ali_apache_tracktmp=&dmtrack_c={}&hn=aeproductsourcesite033001193077%2eus44&asid=AQAAAAA1dlFgLfO9ZwAAAABPzZJ1BnbXXQ==&sidx=Fzc+BDV2UWAAAAAA0uvd1gULL/FGNmPM”,id=”beacon-aplus”,src=”//assets.alicdn.com/g/alilog/??aplus_plugin_aefront/index.js,mlog/aplus_v2.js”)
Package Include:
Buyer real photos:



| Screen | 11.6' inch LED 16:9 HD screen 1366*768 |
| CPU | Intel® Quad core |
| Graphics | Intel HD Graphics |
| System | Windows10 |
| Memory | SSD optional Support TF Card |
| Ram | 12G |
| Wireless | 802.11 A/B/G wifi ,Bluetooth |
| Camera | Built-in 1.3 million pixels camera |
| CD-HDD | No |
| Battery | High capacity battery, |
| Adaptor | Input:100-240V;Output |
| Color | Black/ White |
| I/O Port | HDMI output;1*USB 3.0, 1*USB 2.0 interface; |
| Weight | N.W:978g G.W.1211g |
| Size | Product Size:294*200*15mm Package Size:405*220*48mm |
System activated:
Windows System language is Free,
Add $10 to laser print Russian (Arab,Korean,Portugal,Spain,Poland,French,Italy,Japanese,Thai,
Hebrew,German,Greece,Turkish…) Keyboard:
Russian:
Russian:
French:
Spanish:
German:
Portuguese:
Hebrew:
Arabic:
Greek:
Turkish:
Korean:
1) + Windows System language Free: Russian/Spanish/Germany/Brazil/French/Portuguese/Italian/Swedish…
It is free to install language windows system,please make note in order detail “you want language system”
If you want add accessories,Please feel free to contact us.












![[Funny] 1:1 The Thor hammer mjolnir base toy show base model adult children costume party cosplay toys collection gift](https://mazzaltov.com/wp-content/uploads/https://ae01.alicdn.com/kf/H1a0fc98d6a0c4c8cad6dc806225bbcc33/Funny-1-1-The-Thor-hammer-mjolnir-base-toy-show-base-model-adult-children-costume.jpg)








Reviews
There are no reviews yet.