




















As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
Computer Hardware & Software, Consumer Electronic
Original 8.4″Tablet PC Touchscreen Fingerprint Recognition 360 YOGA 2in1 Laptop Computer i3 8100Y License win10 8G 256G
Price range: $1,038.15 through $1,065.15
| Brand Name | Voyo |
|---|---|
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Display Size | 8" |
| Display Ratio | 16:9 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Dimensions (WxHxD) | 204*129*14.9mm |
| Hard Drive Capacity | 256GB |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Hard Drive Type | EMMC |
| Item Condition | New |
| Operating System | windows 10 |
| Origin | CN(Origin) |
| Model Number | One Mix |
| Type | Pocket Laptop |
| CPU Brand/Model | Intel Core m3-8100Y |
| Panel Type | IPS |
| Optical Drive Type | None |
| Average Battery Life(in hours) | 6–8Hours |
| Body Material | Metal |
| Package | Yes |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Feature | bluetooth |
| Processor Model | i3 8100Y |
| CPU Features | 1.1GHz, Turbo Boost up to 3.4GHz |
| Graphics Card Model | Intel UHD Graphics 615 |
| Port | USB,TF card,Micro HDMI |
| RAM | 8GB DDR3 |
| Battery | 8600 mAh lithium battery 3.7V |
| Net port | 2.4G/5G wifi/Bluetooth 4.0 |
| Screen | 8.4 inch 2560*1600 IPS screen tempering OGS |
-
Crystal Whisky Glass Clear Spinning Top Wine Decanter Wine Cup Burgundy Whisky Beer Drinking Home Bar Party 300ml
Dining & Kitchen Original price was: $23.80.$14.28Current price is: $14.28. -
WIFI LED TV 39 40″ 42″ 46″ 50″ 55 inch LED LCD TV Television
Consumer Electronic Original price was: $526.50.$500.18Current price is: $500.18. -
Multifunctional 3 in 1 Baby Stroller luxury Portable High Landscape 4 Wheel Stroller Folding Carriage Gold Baby Newborn Stroller
Baby Price range: $194.76 through $265.36
Recently Viewed Products
-
Seeding machine agricultural precision planter new small hand push electric automatic multi-function adjustable 6 row seeder YZ
Agriculture Machinery & Equipment Original price was: $1,122.82.$785.97Current price is: $785.97. -
Coffee Ceramic Cup Magpie Tableware Grade Bone China 8inch Steak Plate Afternoon Tea Cup Cake Tray Wavy Golden Edge Dinnner Tool
Dining & Kitchen Price range: $55.79 through $85.56 -
Makita 831368-1 Durable 355mm 14-inch Heavy Duty Contractor Tool Bag for Drills-Drivers
Tools & Hardware $46.00 -
Multifunctional Cement Concrete Yard Loader Wheeled Two-end Busy Excavator Towable Backhoe Loader
Construction and Civil Machinery $20,834.55
On show
-
Original 8.4″Tablet PC Touchscreen Fingerprint Recognition 360 YOGA 2in1 Laptop Computer i3 8100Y License win10 8G 256G
Computer Hardware & Software Price range: $1,038.15 through $1,065.15






















Reviews
There are no reviews yet.