Sale!
Power Tools, Tools & Hardware
Electric Impact Wrench 21V Brushless Wrench Socket 4000mAh Li-ion Battery Hand Drill Installation Power Tools By PROSTORMER
Price range: $87.74 through $229.62
| Brand Name | prostormer |
|---|---|
| Certification | CE |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| Origin | CN(Origin) |
| Dimensions | 10*10*20 |
| Rated Input Power | / |
| Frequency | / |
| Model Number | PTET002A |
| Power Source | Battery |
| Max. Torque | 320N.m |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 2.2KG |
| Rated Voltage | 220V |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Color | Blue Electric Wrench |
| Battery | Lithium Battery Long Life Wrench |
| Function | Can be used as electric drill, impact wrench, electric screwdriver |
| Impact frenquency | Cordless Impact Wrench |
| DIY Supplies | Electrical |
| Brushless Wrench Torque | 320 NM |
-
CUKYI Dried Fruit Vegetables Herb Meat Machine Household MINI Food Dehydrator Pet Meat Dehydrated 5 trays Snacks Air Dryer EU US
Food & Beverage Machinery Original price was: $74.73.$63.51Current price is: $63.51. -
Fashion Women Dress Sexy Ladies Sleeveless Lace Long Bodycon Women Formal Wedding Ball Gown Party Halter Sequin Maxi Dress
Clothing & Accessories Price range: $14.58 through $14.74 -
Led Car Interior Backlight With Usb Cigarette Lighter Ambient Atmosphere Mood Light Rgb Remote App Auto Foot Decorative Lamp
Vehicles & Accessories Price range: $12.58 through $20.78 -
Pressing flour machine home electric automatic pasta machine stainless steel noodle cutting dumpling skin machine for restaurant
Food processing and Catering Equiment Price range: $83.64 through $150.55 -
2020 New Autumn Women Shoes Ankle Sneakers Red Sock Men Fashion Sneaker Casual White Shoes Size 35-46 Zapatillas Mujer
Shoes & Accessories Price range: $15.98 through $29.98 -
Electric four-wheeled car adult business new energy van solicit seven-seater petrol and electric scooter
Electric Vehicles $13,800.00
Recently Viewed Products
-
Phnom Penh dish set ceramic bowl chopsticks northern European wind plate eating bowl household square bowl luxury tableware
Dining & Kitchen Price range: $77.00 through $147.00 -
Pressing flour machine home electric automatic pasta machine stainless steel noodle cutting dumpling skin machine for restaurant
Food processing and Catering Equiment Price range: $83.64 through $150.55
On show
-
Electric Impact Wrench 21V Brushless Wrench Socket 4000mAh Li-ion Battery Hand Drill Installation Power Tools By PROSTORMER
Power Tools Price range: $87.74 through $229.62




























Reviews
There are no reviews yet.